products

OEM 1550nm / 1490nm 10G SFP + BIDI 80KM SFP + ماژول فرستنده و گیرنده

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP10-5549SL80X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 قطعه / قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده نوری SFP ولتاژ تغذیه: 3.3v
طول موج: 1550nm / 1490nm فاصله انتقال: 80 کیلومتر
نوع فیبر: SMF DDM: آره
برجسته:

1490nm 10G SFP + BIDI 80KM SFP +

,

1550nm 10G SFP + BIDI 80KM

,

BIDI 80KM SFP + ماژول گیرنده


توضیحات محصول

10G SFP + BIDI 80 کیلومتر 1550 نانومتر / 1490 نانومتر اتصال LC

OEM / ODM تک مدل فیبر 1550nm / 1490nm 80km BIDI LC DDM 10G SFP + ماژول

 

شرح و مشخصات

این گیرنده گیرنده ماژول گیرنده گیرنده 3.3V Small-Form-Factor با قابلیت اتصال داغ است.این برنامه به طور واضح برای برنامه های ارتباطی با سرعت بالا که به سرعت 10 گیگابایت در ثانیه نیاز دارند ، طراحی شده و با SFF-8472 SFP + MSA سازگار است.

داده های ماژول تا 80 کیلومتر در فیبر تک حالت 9/125um پیوند دارند.گیرنده های گیرنده SFP + یک رابط نظارت دیجیتال دیجیتال پیشرفته منحصر به فرد را ارائه می دهند
اجازه می دهد تا در زمان واقعی به پارامترهای عامل دستگاه مانند دمای گیرنده گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، منتقل شده دسترسی داشته باشیدقدرت نوری ، قدرت نوری دریافت شده و ولتاژ منبع فرستنده و گیرنده. همچنین یک سیستم پیچیده هشدار وپرچم های هشدار دهنده ، که به کاربران نهایی هشدار می دهد در صورتی که پارامترهای عملیاتی خاص خارج از محدوده طبیعی کارخانه باشند

 

امکانات

  • انتقال تا 80 کیلومتر در SMF
  • حداکثر 10.3125 گیگابیت بر ثانیه
  • گیرنده PIN و لیزر 1490nm / 1550nm DFB
  • رابط الکتریکی SFI
  • رابط 2 سیم برای نظارت دیجیتال تشخیصی یکپارچه
  • بسته SFP + MSA با یک اتصال LC
  • قابل اتصال داغ
  • EMI بسیار کم و محافظت عالی از ESD
  • + منبع تغذیه 3.3 ولت
  • مصرف برق کمتر از 1.0 وات
  • دمای مورد کار: 0 ~ + 70 درجه سانتیگراد
  • cisco 10gb SFP +
  • KSFP10-5549SL80XTX1550 / RX1490
  • KSFP10-4955SL80XTX1490 / RX1550

 

برنامه های کاربردی

  • شبکه های ذخیره سازی پرسرعت
  • خوشه رایانه ای متقابل متصل می شود
  • l لوله های پرسرعت داده سریع

 

انطباق

  • مطابق با IEEE 802.3ae-2002
  • مطابق با MSA SFF-8472
  • مطابق با MSA SFF-8431

 

 

ترتیب اطلاعات

 

شماره محصول طول موج نرخ تاریخ مسافت قدرت TX سنسورهای RX LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm / 1270nm 10 گیگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-2733SL20X 1270nm / 1330nm 10 گیگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-3327SL40X 1330nm / 1270nm 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB پین آره
KSFP10-2733SL40X 1270nm / 1330nm 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB پین آره
KSFP10-5549SL80X 1550nm / 1490nm 10 گیگابایت در ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD آره
KSFP10-4955SL80X 1490nm / 1550nm 10 گیگابایت در ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD آره

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395