products

فرستنده نوری دوبلکس LC 850nm 300m 25G SFP28 SR

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP28-0031SL03X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 واحد در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده نوری SFP28 SR ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت
قدرت: -7 ~ 2dBm نرخ داده: 25 گیگابیت بر ثانیه
رابط: ال سی دوبلکس فاصله انتقال: 300 میلیون
نوع فیبر: حالت چندگانه DDM: آره
برجسته:

850 نانومتر 300 متر 25G SFP28 SR

,

گیرنده نوری 25G SFP28 SR

,

ماژول اتصال LC OPTICKING


توضیحات محصول

کانکتور LC فرستنده و گیرنده نوری 25G SFP28 Duplex LC 850nm 300m

ویژگی

  • تا 25.78 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته
  • ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ
  • تا 300 متر در SMF 25/125 میلی متر
  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • فرستنده لیزری 1310 نانومتری DFB
  • کانکتور LC دوبلکس
  • محفظه فلزی، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS
  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات با لینک تعیین شده
  • مشخصات مطابق با SFF 8472
  • یک منبع تغذیه 3.3 ولت
  • دمای کار کیس

 
تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد
تمدید شده: -10 درجه سانتیگراد تا +80 درجه سانتیگراد

صنعتی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد

 
برنامه های کاربردی

  • 25G اترنت
  • eCPRI و CPRI

 

 
چرا فرستنده نوری 25G SFP28+1310nm LR را انتخاب کنید
(1) مهندسان تیم تحقیق و توسعه در طراحی سازه، طراحی مدار، مدیریت راه حل، تست سازگاری تخصص دارند. تیم تحقیق و توسعه ما می تواند هر مشکلی را حل کند.
(2) روش کنترل کیفیت دقیق. (بیش از سه سال ضمانت)
(3) شهرت و اعتبار تجاری خوب. (شرکت با فناوری پیشرفته)
(4) قیمت رقابتی و بهترین خدمات (قیمت کارخانه، 24 ساعت پاسخ آنلاین)
(5) تجارب غنی در صادرات محصولات فیبر نوری فعال و غیرفعال به بازار خارج از کشور (بیش از 25 سال تجارت صادرات).
(6) مهندسین تیم تحقیق و توسعه در طراحی ساختار، طراحی مدار، مدیریت راه حل، تست سازگاری.
(7) زمان رهبری سریع. (یک هفته)

 

مشخصات فنی

 

شماره محصول طول موج نرخ داده فاصله TX Power RX Sens LD PD DDM
KSFP25-0031SL03X 850 نانومتر 25.78 گیگابیت بر ثانیه 300 میلیون -7 تا 2 دسی بل متر <-10.5dBm VCSEL پین آره

 

 

سازگار

HW، HP، Cisco، H3C، Generic، ZTE، Arista، Dell و غیره ...

 


مشخصات مکانیکی

فرستنده نوری دوبلکس LC 850nm 300m 25G SFP28 SR 0

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395