products

فرستنده و گیرنده OPTICKING SFF8472 25G SFP28 LR 10KM LC SMF

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP28-0031SL03X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 واحد در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده نوری SFP28 ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت
قدرت: -7 ~ 2dBm نرخ داده: 25 گیگابیت بر ثانیه
رابط: ال سی دوبلکس فاصله انتقال: 10 کیلومتر
نوع فیبر: حالت تک DDM: آره
برجسته:

فرستنده و گیرنده SFF8472 25G SFP28 LR

,

10KM LC SMF

,

OPTICKING 25G SFP28 LR


توضیحات محصول

25G SFP28 Duplex LC 1310nm کانکتور LC فرستنده و گیرنده نوری 10 کیلومتر

فرستنده و گیرنده نوری SFP28 1310 نانومتری 25G LR 10KM LC SMF برای مخابرات مرکز داده شبکه بی سیم 5G

SFP28-25G-LR Opticking یک ماژول فرستنده و گیرنده نوری SFP28 LR با کارایی بالا و مقرون به صرفه برای کاربرد طولانی اترنت 25 گیگابیتی است، این ماژول نوری SFP28 LR دارای فرستنده بسیار قابل اعتماد 1310 نانومتری DFB و آشکارساز عکس پین به اتصال دهنده دوبلکس، LC است. فرستنده و گیرنده SFP28 با استفاده از طول موج 1310 نانومتر از طریق یک کانکتور LC دوبلکس، توان عملیاتی 25GBase-LR را تا 10 کیلومتر از طریق فیبر تک حالته (SMF) فراهم می کند.
این گزینه اتصال اترنت 25GBASE را برای اترنت 25G، مخابرات و مرکز داده فراهم می کند.این به طور کامل با استاندارد SFP28 MSA، CPRI و eCPRI مطابقت دارد.

امکانات

  • تا 25.78 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته

  • ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ

  • تا 10 کیلومتر در SMF 9/125 میلی متر

  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی

  • فرستنده لیزری 1310 نانومتری DFB

  • کانکتور LC دوبلکس

  • محفظه فلزی، برای EMI پایین تر

  • سازگار با RoHS

  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات با لینک تعیین شده

  • مشخصات مطابق با SFF 8472

  • یک منبع تغذیه 3.3 ولت

  • دمای کار کیس

 

تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد

 

برنامه های کاربردی

  • 25G اترنت

  • eCPRI و CPRI

 

مشخصات فنی

 

شماره محصول

طول موج

نرخ داده

فاصله

TX Power

RX Sens

LD

PD

DDM

KSFP25-0031SL10X

1310 نانومتر

25.78 گیگابیت بر ثانیه

10 کیلومتر

-7 تا 2 دسی بل متر

<-10.5dBm

DFB

پین

آره

 

 

سازگار

HW، HP،سیسکو، H3C، جنریک، زد تی ای، آریستا، دل و غیره ...

 

مشخصات مکانیکی

فرستنده و گیرنده OPTICKING SFF8472 25G SFP28 LR 10KM LC SMF 0

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395