products

مرکز داده 100G QSFP28 LR4 1310nm 10km LC ماژول LR4 100G

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KQSF0A-L031SL10X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 قطعه / قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: گیرنده نوری QSFP28 LR4 ولتاژ تغذیه: 3.3v
قدرت: -4.3 ~ 4.5dBm نرخ داده: 100 گرم
طول موج: LWDM فاصله انتقال: 10 کیلومتر
نوع فیبر: SM DDM: آره
برجسته:

انتخاب 100G QSFP28 LR 4

,

100G QSFP28 LR4 1310 نانومتر

,

10 کیلومتر LC ماژول LR4 100G


توضیحات محصول

100G QSFP28 LR4 ماژول نوری 10km 1310nm

ماژول QSFP28 توان 100 گیگابایتی-LR4 تا 10 کیلومتر را از طریق یک جفت استاندارد فیبر تک حالت (SMF) با اتصالات LC دوبلکس فراهم می کند.نصب آن آسان است ، فرستنده و گیرنده قابل تعویض گرم برای استفاده در برنامه های مختلف ، از جمله ارتباطات مخابراتی 100G ، مرکز داده ، شبکه های محاسباتی با کارایی بالا ، هسته و لایه های توزیع سازمانی ، شبکه های دانشگاه و غیره مناسب است.

 

مشخصات محصول

  1. فاکتور شکل QSFP28 با قابلیت اتصال داغ
  2. 4 کانال ماژول گیرنده کامل دوبلکس
  3. پشتیبانی از نرخ بیت جمع 103.125Gb / s
  4. فرستنده 4 کانال
  5. مدارهای داخلی CDR در هر دو کانال گیرنده و فرستنده
  6. از بای پس CDR پشتیبانی کنید
  7. توابع تشخیصی دیجیتال داخلی
  8. محدوده دمای مورد کار: 0 تا 70 درجه سانتیگراد
  9. منبع تغذیه 3.3 ولت
  10. RoHS-6 سازگار (بدون سرب)

برنامه های کاربردی

  1. 100G اترنت
  2. InfiniBand DDR

ترتیب اطلاعات

شماره محصول طول موج نرخ داده مسافت قدرت TX سنسورهای RX LD PD DDM
KQSF0A0085MM01X (SR4) 850 نانومتر 100 گیگابایت در ثانیه 100 میلیون -8.4 ~ 2.4dBm <-5.2dBm VCSEL پین آره
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (توجه 2) 100 گیگابایت در ثانیه 10 کیلومتر -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB پین آره
KQSF0AL031SL10X (LR4) LAN WDM (توجه 2) 100 گیگابایت در ثانیه 10 کیلومتر -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB پین آره
KQSF0AC027SL00X (CWDM4) CWDM (توجه 1) 100 گیگابایت در ثانیه 10 کیلومتر -6.5 ~ 2.5dBm <-10.0dBm DFB پین آره
KQSF0A0031SM00X (PSM4) 1310nm 100 گیگابایت در ثانیه 2 کیلومتر -4.3 ~ 4.5dBm <-10.6dBm DFB پین آره

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395