products

تصویب 40G QSFP + تا 4 × 10G SFP + AOC کابل نوری فعال RoHS TUV

اطلاعات پایه
محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KQSF41-0085MAXXX
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1500000 قطعه / قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: 40 گرم AOC قدرت: 3.3v
حداکثر طول: 100 متر فیبر چند حالته OM3 (MMF) فرم: SFP + QSFP
نرخ تاریخ: 40 گرم کاربرد: مرکز داده ، شبکه های مخابراتی
برجسته:

40G QSFP + تا 4 × 10G SFP + AOC

,

کابل نوری فعال RoHS TUV

,

کابل نوری فعال OPTICKING


توضیحات محصول

کابل نوری فعال 40G QSFP + تا 4 × 10G SFP + AOC برای مرکز داده

 

اتصال مستقیم 40GbE QSFP + به 4x SFP + AOC.

 

مشخصات محصول

  1. قابل اتصال داغ
  2. رابط برق سازگار با QSFP + (SFF-8436)
  3. فرستنده 850nm VCSEL ، گیرنده عکس ردیاب PIN
  4. حداکثر طول پیوند 100 متر در فیبر چند حالته OM3 (MMF)
  5. ولتاژ منبع تغذیه 3.3 ولت
  6. RoHS-6 سازگار است

برنامه های کاربردی

  1. انتقال Infiniband در 4ch SDR ، DDR و QDR
  2. اترنت 40 گیگابایتی
  3. برنامه های کانال فیبر
  4. خوشه های محاسباتی با کارایی بالا
  5. آداپتورهای کارت سرور ، سوئیچ ، فضای ذخیره سازی و میزبان
  6. مراکز داده

ترتیب اطلاعات

شماره محصول طول موج نرخ داده مسافت اتصال دهنده چند نرخه LD PD DDM
KQSF410085MAXXX 850 نانومتر 4x10Gb / s XX AOC بله VCSEL پین آره

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395