products

ماژول گیرنده نوری 850nm 25G SFP28 SR 100m 5G

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP25-0085ML01X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 واحد در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده نوری SFP28 ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت
قدرت: -7 ~ 2dBm نرخ داده: 25 گیگابیت بر ثانیه
رابط: ال سی دوبلکس فاصله انتقال: 100 متر
نوع فیبر: MM DDM: آره
برجسته:

25G SFP28 SR 100m

,

850nm 25G SFP28 SR

,

100m 5G ماژول گیرنده نوری


توضیحات محصول

کانکتور LC فرستنده و گیرنده نوری 25G SFP28 Duplex LC SR 850 نانومتری MM
چرا فرستنده و گیرنده نوری 25G SFP28 اینقدر محبوب است؟

اترنت 25G به عنوان فناوری 10GbE "جدید" در سال 2014 معرفی شد. مشابه اترنت 10G که بر اساس طرح خط 1 x 10Gbps بود، رابط فیزیکی 25GbE داده 1x25GbE بیشتر ارائه می دهد. فناوری 25GbE به وضوح با یک خط بهبود می بخشد. چگالی پورت و نیاز هزینه. شبکه 25 گیگابیت از چندین فاکتور فرم با سرعت 25 گیگابیت در ثانیه پشتیبانی می کند، مانند CFP، CFP2، CFP4، SFP28 (1×25 گیگابیت بر ثانیه) و فرستنده گیرنده QSFP28 (4×25 گیگابیت در ثانیه)، که برای 100 گیگابیت بر ثانیه نیز استفاده می شود.که 25GSFP28 SFP-25G-SR و SFP-25G-LR دو ماژول فرستنده گیرنده نوری محبوب در بازار هستند، اولی تا 100 متر طول پیوند را پشتیبانی می کند در حالی که دومی حداکثر فاصله انتقال 10 کیلومتر را امکان پذیر می کند.

 

مشخصات فنی

 

شماره محصول طول موج نرخ داده فاصله TX Power RX Sens LD PD DDM

KSFP25-0085SL03X

850 نانومتر 25.78 گیگابیت بر ثانیه 300 میلیون -7 تا 2 دسی بل متر <-10.5dBm DFB پین آره

 

امکانات

  • تا 25.78 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته
  • ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ
  • تا 300 متر در SMF 9/125mm
  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • فرستنده لیزری 1310 نانومتری DFB
  • کانکتور LC دوبلکس
  • محفظه فلزی، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS
  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات با لینک تعیین شده
  • مشخصات مطابق با SFF 8472
  • یک منبع تغذیه 3.3 ولت
  • دمای کار کیس

 

تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد

تمدید شده: -10 درجه سانتیگراد تا +80 درجه سانتیگراد

 

 

برنامه های کاربردی

  • 25G اترنت
  • eCPRI و CPRI

سازگار

HW، HP،Cisco، H3C، Generic، ZTE، Arista، Dell و غیره...

 

مشخصات مکانیکی

ماژول گیرنده نوری 850nm 25G SFP28 SR 100m 5G 0

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395