products

Hot Pluggable SMF SFP Module 1310nm 10km LC 10G SFP + فرستنده و گیرنده

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP10-0031SL10X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: جعبه تاول
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 قطعه / قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده نوری SFP + 1310nm 10km ولتاژ تغذیه: 3.3v
نرخ داده: 10 گرم طول موج: 1310nm
فاصله انتقال: 10 کیلومتر نوع فیبر: SMF
DDM: آره
برجسته:

10 کیلومتر LC 10G SFP + فرستنده و گیرنده

,

1310 نانومتر 10 کیلومتر 10G SFP + فرستنده و گیرنده

,

ماژول SMF SFP با قابلیت اتصال داغ


توضیحات محصول

10G SFP + 1310nm10KM LC اتصال ماژول نوری

10G SFP + 1310nm 10km فرستنده و گیرنده نوری SMF LC برای شبکه دسترسی به مرکز داده

 

شرح و مشخصات

این گیرنده گیرنده ماژول گیرنده گیرنده 3.3V Small-Form-Factor با قابلیت اتصال داغ است.این برنامه به طور واضح برای برنامه های ارتباطی با سرعت بالا که به نرخ های حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه نیاز دارند ، طراحی شده و سازگار است

با SFF-8472 و SFP + MSA.داده های ماژول تا 10 کیلومتر در فیبر تک حالت 9/125um پیوند دارند.

گیرنده های OPTICKING SFP + یک رابط نظارت دیجیتال دیجیتال پیشرفته و منحصر به فرد را فراهم می کنند که به شما امکان دسترسی به زمان واقعی پارامترهای عملیاتی دستگاه مانند دمای گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری منتقل شده ، توان نوری دریافت شده و ولتاژ منبع فرستنده و گیرنده را می دهد. این همچنین یک سیستم پیچیده از پرچم های هشدار دهنده و هشدار دهنده را تعریف می کند که در صورت خاص بودن ، کاربران نهایی را هشدار می دهد پارامترهای عملیاتی خارج از محدوده طبیعی مجموعه کارخانه هستند.

 

 

مشخصات محصول

  1. استاندارد لیزر محصول 1 لیزر کلاس 1
  2. نرخ تاریخ کارکرد تا 11.3 گیگابیت بر ثانیه
  3. سازگار با MSA SFP + مشخصات SFF-8431
  4. قابل اتصال داغ
  5. منبع تغذیه 3.3 ولت
  6. نشانگر تشخیص TTL
  7. محدوده دما: X به معنای C (0 ~ 70 درجه سانتیگراد) است.I (-40 ~ 85 C)
  8. RoHS-6 سازگار است

 

ترتیب اطلاعات

شماره محصول طول موج نرخ تاریخ مسافت قدرت TX سنسورهای RX LD PD DDM
KSFP10-0085ML03X 850 نانومتر 10 گیگابایت در ثانیه 300 متر -8.2 ~ -1dbm <-9.9dbm VCSEL پین آره
KSFP10-0031SL10X 1310nm 10 گیگابایت در ثانیه 10 کیلومتر -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-0031SL20X 1310nm 10 گیگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -6 ~ 0.5dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-0031SL40X 1310nm 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -3 ~ + 3dbm <-15.5dbm DFB پین آره
KSFP10-0055SL40X 1550 نانومتر 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -4.7 ~ + 4dbm <-14.1dbm EML پین آره
KSFP10-0055SL80X 1550 نانومتر 10 گیگابایت در ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ + 4dbm <-24dbm EML APD آره

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395