products

Tx1490nm Rx1550nm 10G Bidi 80km SFP + ماژول گیرنده و گیرنده

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP10-4955SL80X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
شرایط پرداخت: L / C ، ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 15000 واحد در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: 10G SFP + bidi 80km گیرنده نوری ولتاژ تغذیه: 3.3v
قدرت: 0 ~ 4dBm نرخ داده: 10Gbps
رابط: LC فاصله انتقال: 80 کیلومتر
نوع فیبر: SM DDM: آره
برجسته:

ماژول فرستنده و گیرنده Bidi 80km SFP +

,

ماژول فرستنده و گیرنده 10G Bidi SFP +

,

Rx1550nm 10G Bidi 80km SFP +


توضیحات محصول

10G BIDI SFP + ماژول نوری گیرنده نوری 80 کیلومتر برای شبکه بی سیم

پیشنهاد ماژول نوری گیرنده نوری 80km Tx1490nm / Rx1550nm ، Tx1550nm / Rx1490nm SFP + 10G برای شبکه بی سیم

 

شرح و مشخصات

این گیرنده گیرنده ماژول گیرنده گیرنده 3.3V Small-Form-Factor با قابلیت اتصال داغ است.این به وضوح برای سرعت بالا طراحی شده استبرنامه های ارتباطی که به نرخ های حداکثر 10 گیگابایت بر ثانیه نیاز دارند ، طراحی شده تا با SFF-8472 SFP + MSA سازگار باشد

داده های ماژول تا 80 کیلومتر در فیبر تک حالت 9/125um پیوند دارند.گیرنده های گیرنده SFP + یک رابط نظارت دیجیتال دیجیتال پیشرفته منحصر به فرد را ارائه می دهند
اجازه می دهد تا در زمان واقعی به پارامترهای عامل دستگاه مانند دمای گیرنده گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، منتقل شده دسترسی داشته باشیدقدرت نوری ، قدرت نوری دریافت شده و ولتاژ منبع فرستنده و گیرنده. همچنین یک سیستم پیچیده هشدار وپرچم های هشدار دهنده ، که به کاربران نهایی هشدار می دهد در صورتی که پارامترهای عملیاتی خاص خارج از محدوده طبیعی کارخانه باشند

 

امکانات

  1. استاندارد لیزر محصول 1 لیزر کلاس 1

  2. پشتیبانی از 9.9 گیگابایت در ثانیه تا 11.3 گیگابایت در ثانیه نرخ بیت

  3. سازگار با XFP MSA

  4. کانکتور LC دوبلکس

  5. قابل اتصال داغ

  6. منبع تغذیه 3.3 ولت

  7. توابع تشخیصی دیجیتال ساخته شده است

  8. RoHS-6 سازگار است

 

برنامه های کاربردی

  • اترنت 10 گیگابایتی
  • کانال فیبر 10G
  • SONET / SDH OC-192 / STM-64
  • برنامه های OTN OTU2e

 

 

ترتیب اطلاعات

شماره محصول طول موج نرخ تاریخ مسافت قدرت TX سنسورهای RX LD PD DDM
KSFP10-3327SL20X 1330nm / 1270nm 10 گیگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-2733SL20X 1270nm / 1330nm 10 گیگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -3 ~ 3dbm <-14.4dbm DFB پین آره
KSFP10-3327SL40X 1330nm / 1270nm 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB پین آره
KSFP10-2733SL40X 1270nm / 1330nm 10 گیگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -1 ~ + 4dbm <-15.0dbm DFB پین آره
KSFP10-5549SL80X 1550nm / 1490nm 10 گیگابایت در ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD آره
KSFP10-4955SL80X 1490nm / 1550nm 10 گیگابایت در ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ + 4dbm <-23dbm EML APD آره

 

 

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395