products

ماژول فرستنده و گیرنده نوری 155M SFP 1310 / 1550nm 20km LC SFP

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP01-0031SL20X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: 15000 قطعه / قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده نوری 155M SFP ولتاژ تغذیه: 3.3v
قدرت: -15 ~ -8dBm نرخ داده: 155 م
طول موج: 1310 / 1550nm DDM: آره
برجسته:

ماژول گیرنده نوری LC SFP

,

ماژول گیرنده نوری 1550nm 20km SFP

,

OPTICKING SFP 155M


توضیحات محصول

ماژول نوری 155M SFP 1310nm 20km LC

ماژول نوری گیرنده نوری 155M SFP 1310 / 1550nm 20km LC

شرح و مشخصات

این گیرنده گیرنده ماژول گیرنده گیرنده 3.3V Small-Form-Factor با قابلیت اتصال داغ است.این کاملاً برای برنامه های ارتباطی با سرعت بالا که به سرعت حداکثر 155 مگابیت در ثانیه نیاز دارند ، طراحی شده و سازگار است

با SFF-8472 و SFP + MSA.داده های ماژول تا 20 کیلومتر در فیبر تک حالت پیوند دارند.

گیرنده های OPTICKING SFP + یک رابط نظارت دیجیتال دیجیتال پیشرفته و منحصر به فرد را فراهم می کنند که به شما امکان دسترسی به زمان واقعی پارامترهای عملیاتی دستگاه مانند دمای گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری منتقل شده ، توان نوری دریافت شده و ولتاژ منبع فرستنده و گیرنده را می دهد. این همچنین یک سیستم پیچیده از پرچم های هشدار دهنده و هشدار دهنده را تعریف می کند که در صورت خاص بودن ، کاربران نهایی را هشدار می دهد پارامترهای عملیاتی خارج از محدوده طبیعی مجموعه کارخانه هستند.

 

مشخصات محصول

  1. استاندارد لیزر محصول 1 لیزر کلاس 1
  2. نرخ داده عملیاتی تا 2.67Gbps
  3. سازگار با SFP MSA و SFF-8472
  4. سازگار با SDH / SONET
  5. کانکتور تک LC
  6. قابل اتصال داغ
  7. منبع تغذیه 3.3 ولت
  8. محدوده دما: X به معنای C (0 ~ 70 درجه سانتیگراد) است.I (-40 ~ 85 C)
  9. RoHS-6 سازگار است
شماره محصول طول موج نرخ داده مسافت قدرت TX سنسورهای RX LD PD DDM
KSFP015531SL20X 1550nm / 1310nm 155 مگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -15 ~ -8dbm <-33dbm FP پین آره
KSFP01-3155SL20X 1310nm / 1550nm 155 مگابایت در ثانیه 20 کیلومتر -15 ~ -8dbm <-33dbm FP پین آره
KSFP01-5531SL40X 1550nm / 1310nm 155 مگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -9 ~ -3dbm <-33dbm FP پین آره
KSFP01-3155SL40X 1310nm / 1550nm 155 مگابایت در ثانیه 40 کیلومتر -9 ~ -3dbm <-33dbm FP پین آره
KSFP01-5549SL60X 1550nm / 1490nm 155 مگابایت در ثانیه 60 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP01-4955SL60X 1490nm / 1550nm 155 مگابایت در ثانیه 60 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP01-5549SL80X 1550nm / 1490nm 155 مگابایت در ثانیه 80 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP01-4955SL80X 1490nm / 1550nm 155 مگابایت در ثانیه 80 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP01-5549SL12X 1550nm / 1490nm 155 مگابایت در ثانیه 120 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP01-4955SL12X 1490nm / 1550nm 155 مگابایت در ثانیه 120 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-34dbm DFB پین آره
KSFP03-5531SL20X 1550nm / 1310nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 20 کیلومتر -9 ~ -3dbm <-22dbm FP پین آره
KSFP03-3155SL20X 1310nm / 1550nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 20 کیلومتر -9 ~ -3dbm <-22dbm FP پین آره
KSFP03-5531SL40X 1550nm / 1310nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 40 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-23dbm DFB پین آره
KSFP03-3155SL40X 1310nm / 1550nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 40 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-23dbm DFB پین آره
KSFP03-5549SL60X 1550nm / 1490nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 60 کیلومتر -2 ~ 3dbm <-24dbm DFB پین آره
KSFP03-4955SL60X 1490nm / 1550nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 60 کیلومتر -2 ~ 3dbm <-24dbm DFB پین آره
KSFP03-5549SL80X 1550nm / 1490nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-24dbm DFB پین آره
KSFP03-4955SL80X 1490nm / 1550nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-24dbm DFB پین آره
KSFP03-5549SL12X 1550nm / 1490nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 120 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-30dbm DFB APD آره
KSFP03-4955SL12X 1490nm / 1550nm 1.25 گیگابایت بر ثانیه 120 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-30dbm DFB APD آره
KSFP04-5531SL20X 1550nm / 1310nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 20 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-18dbm FP پین آره
KSFP04-3155SL20X 1310nm / 1550nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 20 کیلومتر -5 ~ 0dbm <-18dbm FP پین آره
KSFP04-5531SL40X 1550nm / 1310nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 40 کیلومتر -2 ~ 3dbm <-20dbm DFB پین آره
KSFP04-3155SL40X 1310nm / 1550nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 40 کیلومتر -2 ~ 3dbm <-20dbm DFB پین آره
KSFP04-5549SL80X 1550nm / 1490nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-28dbm DFB پین آره
KSFP04-4955SL80X 1490nm / 1550nm 2.5 گیگابایت بر ثانیه 80 کیلومتر 0 ~ 5dbm <-28dbm DFB پین آره

 

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395