products

فیبر برهنه شکاف G657A1 1x2 PLC با اتصال SC / APC

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Opticking
شماره مدل: 1X2 PLC Splitter Barefiber type
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: تاول
اطلاعات تکمیلی
برجسته:

1x2 PLC Splitter Bare Fiber

,

G657A1 1x2 PLC Splitter

,

SC APC PLC Splitter Bare Fiber


توضیحات محصول

1x2 PLC Splitter Barefiber type با کانکتور SC / APC

شکاف PLC که به آن Splitter Circuit Waveguide Circuit نیز گفته می شود ، وسیله ای است که برای تقسیم یک یا دو پرتوی نور به چندین پرتوی نور به طور یکنواخت یا ترکیب چندین پرتوی نور به یک یا دو پرتوی نور استفاده می شود.این یک دستگاه نوری منفعل است که دارای بسیاری از ترمینال های ورودی و خروجی است ، به ویژه قابل استفاده برای PON (EPON ،GPON، BPON ، FTTX و ...) برای اتصال MDF (قاب اصلی توزیع) و تجهیزات ترمینال و انشعاب سیگنال نوری.

شکاف PLC یک راه حل توزیع نور کم هزینه با پایداری و قابلیت اطمینان بالا را ارائه می دهد.تقسیم کننده های PLC می توانند نسبت تقسیم تا 1x64 را ارائه دهند که به طور کلی بالاتر از تقسیم کننده های تقسیم کننده FBT است که نوع متفاوتی از تقسیم نوری است.

  • مشخصات</s></s></s></s>

</s></s>- تمام انتها الیاف برهنه (0.9 / 2.0 / 3.0 میکرومتر) هستند ، که به راحتی قابل اتصال هستند.

- در هنگام کابل کشی به کمترین فضا نیاز دارد.

</s></s>فیبر برهنه شکاف G657A1 1x2 PLC با اتصال SC / APC 0</s></s>

  • مشخصات:

 

مولفه های مشخصات
نوع فیبر نوری G657A1 کابل روبان به طول 1 متر
سمت ورودی 250um فیبر رنگ شفاف
سمت خروجی کابل روبان یا 250um فیبر به رنگ نارنجی / آبی
طول موج عامل 1260-1650
از دست دادن درج 3.8 دسی بل پوند
PDL (ضرر وابسته به قطبش) 0.3dB پوند
یکنواختی از دست دادن 6 0.6 دسی بل
برگشت ضرر d55 دسی بل
پایداری دما d 0.5dB
رطوبت 5 ~ 85
ابعاد تقریباً(HxWxL) 40x4x4 میلی متر
دمای کار / ذخیره سازی -40 ℃ تا + 85
طول کابل داخل / خارج 2 میلیون پوند

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395