products

40km 1.25G SFP ماژول نوری DWDM 1530.33nm فرستنده لیزری DFB

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Opticking
گواهی: CE, FCC, ISO9001
شماره مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1530.33nm
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50
جزئیات بسته بندی: تاول
اطلاعات تکمیلی
مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1530.33nm صنعتی: -40 ° C تا + 85 ° C
ویژگی: شبکه 100GHZ DWDM ITU ، C-Band نام محصول: فرستنده نوری SFP
طول موج (nm): 1530.33nm گواهی: CE, FCC, ISO9001
برجسته:

ماژول نوری 1.25G SFP

,

ماژول نوری SFP 1530.33nm

,

SFP 1.25 G


توضیحات محصول

40km 1.25G SFP ماژول نوری DWDM 1530.33nm فرستنده لیزری DFB

 

40km سازگار Cisco Dual Fiber SFP 1.25G فرستنده گیرنده نوری DWDM 1530.33nm

 

مشخصات محصول

  • پیوندهای داده تا 1.25 گیگابایت بر ثانیه
  • شبکه 100GHZ DWDM ITU ، C-Band
  • فرستنده لیزری DWDM DFB
  • حداکثر 80 کیلومتر در SMF 9/125μm
  • رد پای SFP قابل اتصال داغ
  • رابط نوری قابل اتصال از نوع Duplex LC/UPC
  • اتلاف توان کم
  • محفظه فلزی ، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS و بدون سرب
  • منبع تغذیه تک +3.3 ولت
  • پشتیبانی از رابط نظارت دیجیتال تشخیصی
  • مطابق با SFF-8472
  • دمای کار مورد

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 ° C تا +85 ° C

 

40km 1.25G SFP ماژول نوری DWDM 1530.33nm فرستنده لیزری DFB 0

 

فرستنده های گیرنده KSFP03-D0XXSL40X Small Factor Pluggable (SFP) با موافقت نامه چندمنظوره Pluggable Small Form Factor (MSA) سازگار هستند.فرستنده گیرنده شامل پنج بخش است: درایور LD ، تقویت کننده محدود کننده ، مانیتور تشخیص دیجیتال ، لیزر DFB و آشکارساز عکس PIN.داده های ماژول در فیبر تک حالته 9/125um تا 40 کیلومتر پیوند می یابد.

 

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395