products

DWDM 1532.68nm 1.25G SFP Module LC اتصال 40 کیلومتر 80 کیلومتر 120 کیلومتر

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Opticking
گواهی: CE, FCC, ISO9001
شماره مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1532.68 نانومتر
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50
جزئیات بسته بندی: تاول
اطلاعات تکمیلی
مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1532.68 نانومتر گزینه: 40 کیلومتر / 80 کیلومتر / 120 کیلومتر
گواهی: CE, FCC, ISO9001 تایپ کنید: SFP 1.25G
طول موج (nm): 1532.68nm
برجسته:

1.25G SFP Module LC Connector

,

1532.68nm SFP Module LC Connector

,

1532.68nm SFP نوری فرستنده گیرنده


توضیحات محصول

DWDM 1532.68nm 1.25G SFP Module LC اتصال 40 کیلومتر 80 کیلومتر 120 کیلومتر

 

سازگار با فیبر دوگانه SFP 1.25G فرستنده نوری DWDM 1532.68 نانومتر 40 کیلومتر/80 کیلومتر/120 کیلومتر

 

کانال طول موج (نانومتر) فرکانس (THZ) کانال طول موج (نانومتر) فرکانس (THZ)
C17 1563.86 191.70 C39 1546.12 193.90
C18 1563.05 191.80 C40 1545.32 194.00
C19 1562.23 191.90 C41 1544.53 194.10
C20 1561.42 192.00 C42 1543.73 194.20
C21 1560.61 192.10 C43 1542.94 194.30
C22 1559.79 192.20 C44 1542.14 194.40
C23 1558.98 192.30 C45 1541.35 194.50
C24 1558.17 192.40 C46 1540.56 194.60
C25 1557.36 192.50 C47 1539.77 194.70
C26 1556.55 192.60 C48 1538.98 194.80
C27 1555.75 192.70 C49 1538.19 194.90
C28 1554.94 192.80 C50 1537.40 195.00
C29 1554.13 192.90 C51 1536.61 195.10
C30 1553.33 193.00 C52 1535.82 195.20
C31 1552.52 193.10 C53 1535.04 195.30
C32 1551.72 193.20 C54 1534.25 195.40
C33 1550.92 193.30 C55 1533.47 195.50
C34 1550.12 193.40 C56 1532.68 195.60
C35 1549.32 193.50 C57 1531.90 195.70
C36 1548.51 193.60 C58 1531.12 195.80
C37 1547.72 193.70 C59 1530.33 195.90
C38 1546.92 193.80 C60 1529.55 196.00
غیر ITU

طول موج قله بین 1528.77 نانومتر-1563.86

C61

C61 1528.77 196.10

 

برنامه های کاربردی

  • به Switch Interface بروید
  • اترنت گیگابیت
  • تغییر برنامه های Backplane
  • رابط روتر/سرور
  • سایر پیوندهای نوری

فرستنده های گیرنده KSFP03-D0XXSL40X Small Factor Pluggable (SFP) با موافقت نامه چندمنظوره Pluggable Small Form Factor (MSA) سازگار هستند.فرستنده گیرنده شامل پنج بخش است: درایور LD ، تقویت کننده محدود کننده ، مانیتور تشخیص دیجیتال ، لیزر DFB و آشکارساز عکس PIN.داده های ماژول تا 40 کیلومتر/80 کیلومتر/120 کیلومتر در فیبر تک حالته 9/125um پیوند می یابد.

  

مشخصات محصول

  • پیوندهای داده تا 1.25 گیگابایت بر ثانیه
  • شبکه 100GHZ DWDM ITU ، C-Band
  • فرستنده لیزری DWDM DFB
  • حداکثر 80 کیلومتر در SMF 9/125μm
  • رد پای SFP قابل اتصال داغ
  • رابط نوری قابل اتصال از نوع Duplex LC/UPC
  • اتلاف توان کم
  • محفظه فلزی ، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS و بدون سرب
  • منبع تغذیه تک +3.3 ولت
  • پشتیبانی از رابط نظارت دیجیتال تشخیصی
  • مطابق با SFF-8472
  • دمای کار مورد

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 ° C تا +85 ° C

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395