products

گیرنده نوری 25G SFP28 1310nm 10km Duplex LC

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP25-0031SL10X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 واحد در ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: گیرنده نوری 25G SFP28 LR ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت
قدرت: -7 ~ 2dBm نرخ داده: 25 گیگابیت بر ثانیه
رابط: ال سی دوبلکس فاصله انتقال: 10 کیلومتر
نوع فیبر: حالت تک DDM: آره
برجسته:

فرستنده و گیرنده نوری LC دوبلکس 1310 نانومتری

,

فرستنده و گیرنده نوری LC 25G SFP28

,

فرستنده و گیرنده فیبر نوری LC دوبلکس 10 کیلومتر


توضیحات محصول

25G SFP28 Duplex LC 1310nm کانکتور LC فرستنده و گیرنده نوری 10 کیلومتر

 

امکانات
  • تا 25.78 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته
  • ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ
  • تا 10 کیلومتر در SMF 9/125 میلی متر
  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • فرستنده لیزری 1310 نانومتری DFB
  • کانکتور LC دوبلکس
  • محفظه فلزی، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS
  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات با لینک تعیین شده
  • مشخصات مطابق با SFF 8472
  • یک منبع تغذیه 3.3 ولت
  • دمای کار کیس

 

تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد

تمدید شده: -10 درجه سانتیگراد تا +80 درجه سانتیگراد

صنعتی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد
فرستنده و گیرنده SFP28 چیست؟
SFP28 مخفف Small Form-Factor Pluggable 28 است. این سومین نسل از سیستم های اتصال SFP است که برای عملکرد 25G مطابق با مشخصات IEEE 802.3by (25GBASE-CR) طراحی شده است. SFP28 نسخه پیشرفته SFP+ است، اما برای 25G طراحی شده است. انتقال سیگنال. SFP28 همان فرم فاکتور مشترک SFP+ را دارد، اما از رابط های الکتریکی 25 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال پشتیبانی می کند.

برنامه های کاربردی

  • 25G اترنت
  • eCPRI و CPRI

مشخصات فنی

 

شماره محصول طول موج نرخ داده فاصله TX Power RX Sens LD PD DDM

KSFP25-0031SL10X

1310 نانومتر 25.78 گیگابیت بر ثانیه 10 کیلومتر -7 تا 2 دسی بل متر <-10.5dBm DFB پین آره

 

 

سازگار

HW، HP،سیسکو، H3C، جنریک، زد تی ای، آریستا، دل و غیره ...

 

مشخصات مکانیکی

گیرنده نوری 25G SFP28 1310nm 10km Duplex LC 0

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395