products

گیرنده نوری LC دوبلکس 10 کیلومتری 25G SFP28 LR 1310nm 10KM

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: OPTICKING
گواهی: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
شماره مدل: KSFP25-0031SL10X
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100
جزئیات بسته بندی: سینی پلاستیکی
زمان تحویل: ظرف 1-8 روز کاری پس از تایید PO
قابلیت ارائه: 15000 واحد در ماه
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: گیرنده نوری 25G SFP28 LR ولتاژ تغذیه: 3.3 ولت
قدرت: -7 ~ 2dBm نرخ داده: 25 گیگابیت بر ثانیه
رابط: ال سی دوبلکس فاصله انتقال: 10 کیلومتر
نوع فیبر: حالت تک DDM: آره
برجسته:

فرستنده و گیرنده نوری LC دوبلکس

,

فرستنده و گیرنده نوری LC 10 کیلومتری تک حالته

,

فرستنده و گیرنده فیبر نوری 25G SFP28 LR


توضیحات محصول

فرستنده نوری 25G SFP28 LR 1310nm 10KM SFP Duplex LC تک حالته
 
فرستنده نوری 25G SFP28 LR 1310nm 10KM LC
مزیت رقابتی
1. کیفیت عالی و بیش از 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگاری کامل (100% HP/Extreme/Juniper/H3C)
4. برچسب سفارشی OEM/ODM
5. انبار نگه دارید، تحویل سریع
6. مهندسین تیم تحقیق و توسعه در طراحی ساختار، طراحی مدار، مدیریت راه حل، تست سازگاری.
امکانات
  • تا 25.78 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته
  • ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ
  • تا 10 کیلومتر در SMF 9/125 میلی متر
  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • فرستنده لیزری 1310 نانومتری DFB
  • کانکتور LC دوبلکس
  • محفظه فلزی، برای EMI پایین تر
  • سازگار با RoHS
  • حداکثر مصرف برق 1.5 وات با لینک تعیین شده
  • مشخصات مطابق با SFF 8472
  • یک منبع تغذیه 3.3 ولت
  • دمای کار کیس

 

تجاری: 0 درجه سانتی گراد تا +70 درجه سانتی گراد

تمدید شده: -10 درجه سانتیگراد تا +80 درجه سانتیگراد

صنعتی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد

 

برنامه های کاربردی

  • 25G اترنت
  • eCPRI و CPRI

 

مشخصات فنی

 

شماره محصول طول موج نرخ داده فاصله TX Power RX Sens LD PD DDM

KSFP25-0031SL03X

1310 نانومتر 25.78 گیگابیت بر ثانیه 10 کیلومتر -7 تا 2 دسی بل متر <-10.5dBm DFB پین آره

 

 

سازگار

HW، HP،سیسکو، H3C، جنریک، زد تی ای، آریستا، دل و غیره ...

 

مشخصات مکانیکی

گیرنده نوری LC دوبلکس 10 کیلومتری 25G SFP28 LR 1310nm 10KM 0

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395