products

1.25G DWDM 1528.77nm SFP ماژول فرستنده نوری CE FCC ISO9001

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Opticking
گواهی: CE, FCC, ISO9001
شماره مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1528.77 نانومتر
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50
جزئیات بسته بندی: تاول
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: فرستنده و گیرنده فیبر نوری گواهی: CE, FCC, ISO9001
مدل: فرستنده و گیرنده 1.25G SFP DWDM 1528.77 نانومتر طول موج (nm): 1528.77 نانومتر
ارتباط: 40 کیلومتر / 80 کیلومتر / 120 کیلومتر تایپ کنید: SFP 1.25G
برجسته:

ماژول فرستنده گیرنده نوری SFP 1528.77 نانومتر

,

ماژول فرستنده گیرنده نوری FCC SFP

,

فرستنده گیرنده فیبر نوری SFP 1.25G


توضیحات محصول

1.25G DWDM 1528.77nm SFP ماژول فرستنده نوری CE FCC ISO9001

 

سازگار با ZTE Dual Fiber SFP 1.25G فرستنده نوری DWDM 1528.77 نانومتر 40 کیلومتر/80 کیلومتر/120 کیلومتر

 

فرستنده های گیرنده KSFP03-D0XXSL40X Small Factor Pluggable (SFP) با موافقت نامه چندمنظوره Pluggable Small Form Factor (MSA) سازگار هستند.فرستنده گیرنده شامل پنج بخش است: درایور LD ، تقویت کننده محدود کننده ، مانیتور تشخیص دیجیتال ، لیزر DFB و آشکارساز عکس PIN.داده های ماژول در فیبر تک حالته 9/125um تا 40 کیلومتر پیوند می یابد.

 

کانال

طول موج (نانومتر)

فرکانس (THZ)

کانال

طول موج (نانومتر)

فرکانس (THZ)

C17

1563.86

191.70

C39

1546.12

193.90

C18

1563.05

191.80

C40

1545.32

194.00

C19

1562.23

191.90

C41

1544.53

194.10

C20

1561.42

192.00

C42

1543.73

194.20

C21

1560.61

192.10

C43

1542.94

194.30

C22

1559.79

192.20

C44

1542.14

194.40

C23

1558.98

192.30

C45

1541.35

194.50

C24

1558.17

192.40

C46

1540.56

194.60

C25

1557.36

192.50

C47

1539.77

194.70

C26

1556.55

192.60

C48

1538.98

194.80

C27

1555.75

192.70

C49

1538.19

194.90

C28

1554.94

192.80

C50

1537.40

195.00

C29

1554.13

192.90

C51

1536.61

195.10

C30

1553.33

193.00

C52

1535.82

195.20

C31

1552.52

193.10

C53

1535.04

195.30

C32

1551.72

193.20

C54

1534.25

195.40

C33

1550.92

193.30

C55

1533.47

195.50

C34

1550.12

193.40

C56

1532.68

195.60

C35

1549.32

193.50

C57

1531.90

195.70

C36

1548.51

193.60

C58

1531.12

195.80

C37

1547.72

193.70

C59

1530.33

195.90

C38

1546.92

193.80

C60

1529.55

196.00

غیر ITU

طول موج قله بین 1528.77 نانومتر-1563.86

C61

C61

1528.77

196.10

 

مشخصات محصول

  • پیوندهای داده تا 1.25 گیگابایت بر ثانیه

  • شبکه 100GHZ DWDM ITU ، C-Band

  • فرستنده لیزری DWDM DFB

  • حداکثر 80 کیلومتر در SMF 9/125μm

  • رد پای SFP قابل اتصال داغ

  • رابط نوری قابل اتصال از نوع Duplex LC/UPC

  • اتلاف توان کم

  • محفظه فلزی ، برای EMI پایین تر

  • سازگار با RoHS و بدون سرب

  • منبع تغذیه تک +3.3 ولت

  • پشتیبانی از رابط نظارت دیجیتال تشخیصی

  • مطابق با SFF-8472

  • دمای کار مورد

تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

صنعتی: -40 ° C تا +85 ° C

اطلاعات تماس
Fanny Xie

شماره تلفن : 86-139 2466 0395

WhatsApp : +8613924660395